Varuosapäring Romuoksjon Ettevõtted KKK Firmast Kontakt
Firmast
Varuosakeskus on portaal, kuhu on koondatud sõidukite varuosadega ja lisaseadmete müügiga tegelevad firmad. Lisaks ka sõidukite remondi, hoolduse ja teiste töödega tegelevad ettevõtted. Varuosakeskuses saab teostada nii online päringut kui ka mitmetahulist otsingut, et leida vajaminevaid varuosi.

Varuosade müüjad: Tegu on Eestis varuosadega tegelevate firmade andmebaasiga. Koondatud on nii uute kui kasutatud varuosade müüjad, autoesindused ja remonditöökojad.

Varuosapäring: Päringu sooritamiseks tuleb sisestada sõiduki andmed koos vajamineva varuosa kirjeldusega. Seejärel edastame päringu kõigile teenuse tellinud ettevõtetele. Kõik firmad, kellel on sobiv varuosa pakkuda võtavad varuosaotsijaga otse kontakti, edastades pakkumised. Seejärel tuleb vaid sobiv kaupmees valida ja tehing sõlmida. Varuosapäringu abil saab säästa aega ja raha, mis kuluks kõikidesse firmadesse helistamisele! Konkurentsivõimelised hinnad garanteerib 100 erineva ettevõtte osalus.

Müügikuulutused: Varuosade müügikuulutused varuosamüüjatelt, autolammutustelt ja eraiskutelt.

Romuoksjon: Varuosakeskus.ee Romuoksjon on unikaalne veebikeskkond, mis võimaldab autoomanikel realiseerida enda avariiline/defektne/vananenud/rüüstatud sõiduk, müües see parima pakkumise teinud ettevõttele. Pakkujateks lammutuskojad ja muud ettevõtted üle Eesti. Ideaalne võimalus teada saada oma sõiduki väärtus romula pilgu läbi!

KKK: Siit leiate vastused kõige tihedamini esitatud küsimustele.

Forss
  Test